O nás

Od svého vzniku, v roce 2002, se věnujeme dopravnímu vzdělávání a to nejen v Pardubickém kraji. Školení řidičů profesionálůškolení řidičů referentských vozidelškolení řidičů ADRbezpečnostní poradenství ADR (DGSA) je jen část naší činnosti.    Jsme akreditovaným školicím střediskem dle zákona 247/2000 Sb. Majitel firmy se zabývá školením v dopravě již od roku 1976.

Ve vzdělávání dospělých působíme již více než 17 let. Máme velké zkušenosti se školeními, kurzy, semináři a dalšími vzdělávacími aktivitami pro dospělé. Pořádáme kurzy tradiční i školení na míru zákazníkům. Dopravcům, řidičům, dispečerům nabízíme také odborné poradenství, stahování a vyhodnocování dat z digitálních tachografů a karet řidiče.

O nás

Do našeho týmu patří odborníci z oblasti dopravy, kontrolní činnosti v dopravě, soudního znalectví v  dopravě, experti na dopravní techniku a STK, odborníci na dopravní legislativu se zkušenostmi s tvorbou právních norem a se vzděláváním odborných pracovníkům v dopravě. Spolupracujeme také s akreditovanou dopravní psycholožkou a s odborníky na vzdělávání v autoškolách a oblasti autoškolství obecně.

Potřebujete více informací?

Veškeré dotazy vám rádi zodpovíme telefonicky. Neváhejte nás kontaktovat.